Showing 1200 of 206 results
Sort by:
Top Property
390 / day

Vile me qera ditore

3 Beds
3 Baths
130 m2
Vile me pamje fantastike nga deti, super e mobiluar.  3 dhoma gjumi, secila me tialetin ...
On Request

VILE PRANE TEG!

6 Beds
4 Baths
600 m2
Vila prane TEG ne shitje!Ne nje rezidence ne Farke, shume prane TEG, ofrohet Vile 4-kateshe ...
On Request

VILE PRANE TEG!

6 Beds
4 Baths
552 m2
Vila prane TEG ne shitje!Ne nje rezidence ne Farke, shume prane TEG, ofrohet Vile 4-kateshe ...
On Request

Njesi sherbimi kati 1

2 Beds
1 Baths
128 m2
Zyrat Platinum Residence ofrojnë një zgjidhje të sofistikuar dhe bashkëkohore të hapësirës së punës, e ...
Load more All properties loaded.