Fitues i çmimit
0
Klient i lumtur
0 K+
Prona Gati
0 +

I besuar nga më të mirat në botë

Residences & Resorts

Zbuloni listën tonë Top Propreties

Zbuloni Rezidencën e Re Luksoze në Kepin e Rodonit

Eksploroni Qytetet

Zbuloni Rezidencën e Re luksoze në Kepin e Rodonit

Cape of Rodon Green Village është një resort që ofron 48 vila Lacey dhe një hotel Lacey me pishina të brendshme dhe spa. Rezidenca ndodhet 50 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës dhe 45 km nga Porti i Durrësit.

ÇfarĂ« mund tĂ« bĂ«ni nĂ« PlatformĂ«n Rezidenca

Nga gjetja e shtëpise suaj të ëndrrave deri te shitja ose marrja me qera e një prone.

icon1

Dëshiroj të blej

Nullam sollicitudin blandit eros eu pretium. Nullam maximus ultricies auctor.
icon2

Dëshiroj të shes

Nullam sollicitudin blandit eros eu pretium. Nullam maximus ultricies auctor.
icon3

Jepni me qera një pronë

Nullam sollicitudin blandit eros eu pretium. Nullam maximus ultricies auctor.

Formulari i Kërkimit të Pasurive të Paluajtshme

Ndërsa kompleksiteti i ndërtesave të rritet
    Bëhuni një agjent i pasurive të paluajtshme

    Ne punojmë vetëm me kompanitë më të mira në mbarë globin për të anketuar