Properties View

Apartament 2+1+2 te Rezidenca “Green City”!!

2 Beds
2 Baths
107 m2
632

Loading

200,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  107 m2
 • Type
 • Floor
  3

Overview

Loading

Apartament 2+1+2 te Rezidenca “Green City” për shitje!

Apartamenti ndodhet në një nga rezidencat më të mira të zonës, rreth 15 minuta larg nga Ring Center (Zogu i zi) dhe 10 minuta larg nga Universiteti “Zoja e Këshillit të Mirë”.

Apartamenti është i vendosur në katin e tretë të një pallati të pajisur me ashensor, me sipërfaqe neto prej 93 m2, dhe sipërfaqe bruto prej 107 m2.
Organizohet nga një dhomë ndenjie/ngrënie komode dhe një kuzhinë e kompletuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është totalisht i investuar dhe i mobiluar me pajisje ftohje/ngrohëse, LCD, lavatriçe, pjatalarëse etj.

Zona e jashtme përbëhet nga kopshte të dekoruara bukur me dy pishina private si dhe kënde lojërash, parkingje, garazhe private, furrë buke, supermarkete, bar-kafe, farmaci etj.

Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni!

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..