Properties View

Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë.

1 Beds
1 Baths
66 m2
700 / month
/Per month

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  66 m2
 • Type
 • Floor
  4
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Disponojmë Apartament 1+1, për Qera.Apartamenti ndodhet te Kompleksi Dinamo, prane Rruges se Kosovareve

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5
• Sipërfaqja e apartamentit: 66 m2

Apartamenti disponon:
• Ambient Ndenje
• Ambient Gatimi
• 1 Dhomë gjumi
• 1 Tualet
• 1 BallkonCilësime të tjera:
• I mobiluar
• Kondicioner
• Pallat i ri me ashensor
• I sapo mobiluar
• Shtruar me parket
• Vetrata dopio xhamZona është mjaft e preferuar dhe të ofron të gjitha facilitet për një jetes komode.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Documents

288108_WhatsApp_Image_2024-06-27_at_3.51.37_PM_1.jpg DOWNLOAD
288104_WhatsApp_Image_2024-06-27_at_3.51.38_PM_2.jpg DOWNLOAD

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..