Properties View

Qera, Apartament 3+1+2, Air Albania Stadium, Tiranë

For Rent
3 Beds
2 Baths
2,500 / month
/Per month

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  2
 • Type
 • Floor
  5
 • Year Build
  2015
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Disponojmë Apartament 3+1+2 për qera

Apartamenti ndodhet tek Air Albania Stadium
Informacion mbi Apartamentin:
•Kati 5-të
•Sipërfaqe Bruto: 186m2
•Sipërfaqe Neto: 163m2
Organizimi i Brendshëm:
•Ambient Ndenje dhe Ambient Gatimi
•3 Dhoma Gjumi
•2 Tualete
•2 Ballkone

Cilësime të tjera:
• I investuar
• Me kondicioner
• Me ashensorMundësi parkimi me cmim ekstra

Për një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..