Properties View

Qera, Apartament 3+1+2, Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.

For Rent
3 Beds
2 Baths
150 m2
1,200 / month
/Per month

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  2
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  150 m2
 • Type
 • Floor
  3
 • Year Build
  2024
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

”Rezidenca Kodra e Diellit 1”Harmoni perfekte e gjelbërimit, qetësisë dhe luksit.Ndër Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim dhe siguri absolute .Apartament 3+1+2, për Qera, Rezidenca Kodra e Diellit 1 (Zgjerimi)* Ndërtim i 2024* Sipërfaqe e Apartamentit (Bruto): 150 M2* Sipërfaqe e Apartamentit (Neto):* Kati i 3 BanimOrganizimi:* Ambient ndenje dhe Ambient Gatimi me dalje në Ballkon* Korridor Shpërndarës* 3 Dhoma Gjumi* 2 Tualete* 1 BallkonInvestimi:* Totalisht e Investuar* Mobilim i Ri* Sistem Kondicionimi Qendror* I shtruar me Parket* Ndricim Led* Dritë Natyrale në çdo Ambient* Hapsira të Bollshme* Arredim Modern* Dhomë Garderobë* Cmimi: 1300 € BrutoPër një vizitë në pronë, na Kontaktoni.Referenca:

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..