Properties View

Qera, Vile 2 Kateshe, Rezidenca Long Hill

For Rent
3 Beds
3 Baths
219 m2
2,200 / month
/Per month

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  3
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  219 m2
 • Type
 • Year Build
  2017
 • Availability
  Available Now
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Vilë per qera ne ” Long Hill ” Residence.

Kompleksi ndodhet në një nga zonat residenciale më cilesore vetëm 15minuta nga qendra e Tiranës.
Rezidenca Long Hill ofron ambiente sportive dhe rekreative sic janë: Fusha e sportit shumëfunksionale (tenis, minifutboll dhe basketboll), kend lojrash per femije, pishine e hapur, bar dhe restorant.

Informacione mbi vilen:
– Siperfaqe bruto:219m2
-Strukture dy kateshe

Organizimi i viles:
– Kat 1: Ambient ndenje + Guzhine, Tualet, Ballkon
– Kat 0: 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Depo, Dalje ne Oborr te gjelberuar.
Detaje te tjera:
– Totalisht i investuar.
– Drite natyrale gjete gjithe dites.

Per informacione te metejshme ose nje vizite ne prone mund te kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..