Properties View

Qera, Vile 2 Katëshe, Rezidenca Olive Grove, Mullet, Tirane.

For Rent
2 Beds
2 Baths
135 m2
1,550 / month
/Per month

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  135 m2
 • Type
 • Year Build
  2022
 • Availability
  Available Now
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Rezidenca Olive Grove ka nje vendodhje shumë të mire, përballë me kalanë e Petrelës, ofron drite gjithe diten duke marre parasysh orientimin nga jugu, dhe vetëm 1.8 KM nga TEG dhe 8 KM nga qendra e Tiranes.

Panorama të lë pa fjalë, kodra të gjelbëruara, ajri i pastër, privatësia dhe qetësia që ofron zona.Rezidenca Olive Grove ofron infrastrukture moderne, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, sistem kamerash CCTV, sipërfaqe rekreative rreth 3000 m2 ku do të përfshihet hapësire e gjelbëruar, kënd lodrash për fëmijë, një fushë sporti multifunksionale, bar/kafe, shërbime tregtare që do ti përshtaten kërkesave të banorëve, palestër, një minibus për lëvizjet drejt Tiranes, jetesë në komunitet etj.

Vilat ofron cilësi të lartë ndërtimi si fasadë të ventiluar me kapotë, dritare alumin termik dopio xham, dritare me përmasa të mëdha xhami që ofrojnë ndricim natyral dhe pamje panoramike, dera e jashtme dru masiv, kopshti i gjelbëruar me një pemë ulliri, rifinitura te brendshme cilesore, sistem ngrohje-ftohje multisplit.Zona eshte lehtesisht e aksesueshme me autostraden Tirane – Elbasan dhe nga disa rruge te cilat jane te asfaltuara plotesisht dhe te ndricuara.Qera, Vile 2 Kateshe, Mullet, Tirane.
• Siperfaqja e viles: 135 m2.
• Strukture 2-katëshe.

Organizimi:
•Kati 0:Ambient ndenje,Ambient gatimi1 TualetOborr
•Kat 1:2 dhoma gjumi2Tualet
•Ndërtim i ri.POST PARKIMI i perfshire ne cmim.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..