Properties View

Qira, Apartament 3+1+2 Poste Parkimi, Long Hill Residence

For Rent
3 Beds
3 Baths
87
1

Loading

2,000 / month
/Per month

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  3
 • Garages
  2
 • Type
 • Floor
  1
 • Year Build
  2018
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Apartament 3+1+3 per qira me vendodhje tek Long Hill Residence prane TEG-ut.

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 144 m2
• Kati 1O
rganizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi
• 3 Dhoma gjumi
• 3 Tualete
• VerandeCilësime të tjera:
• Totalisht i mobiluar
• Ndertim i ri
• Kondicioner ne cdo ambient
• 2 Poste parkimi te perfshira ne cmim.
• Zone e aksesueshme dhe e preferuar per banim

Për ta vizituar na kontaktoni!PRO+35465

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..