Properties View

Qira, Duplex, Rezidenca Kodra e Diellit 2

For Rent
2 Beds
2 Baths
800 / month
/Per month

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Type
 • Floor
  1
 • Year Build
  2018
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Disponojme duplex per qira tek Rezidenca Kodra e Diellit 2.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 1 dhe -1
• Sipërfaqe: 110 m2
• Kubaturë e Rregullt

Organizimi :
•Salloni ndenje dhe kuzhina
•2 Dhoma Gjumi
• Garderobe
•2 Tualete

Cilësime të tjera:
• Mobilim i ri dhe bashkekohor
• Ndertim i ri, me ashensor
• Parket
• Kondicioner
• I investuar
• Parket
• Zone e qete dhe e aksesueshme
• Kompleksi i cili ndodhet apartamenti eshte nje nga komplekset me te preferuara per banim ne Tirane.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..