Properties View

SHESIM AMBIENT ZYRASH PRANE BLLOKUT!

4 Baths
826 m2
3,200,000

Details

 • Baths
  4
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  826 m2
 • Type
 • Floor
  3

Overview

Loading

Ambient zyrash për shitje prane Bllokut , me kerkese te larte per ushtrim biznesi nga kompani dhe biznese te ndryshme.
Ambienti ndodhet I rrethuar nga institucione te rendesishme si Presidenca, Pallati Kongeseve, Sheshi Nene Tereza
Bulevardi Deshmoret e Kombit, Liqeni I Tiranes.
Ambienti i zyrave është i sapo investuar, me hyrje të dedikuar dhe ndodhet në një godinë me ashensor e me rifinitura shumë të mira.

Zyrat jane me sipërfaqe të bollshme prej 826 m2 neto (887 m2 bruto), pozicionohet në katin e 2 dhe 3-te, me orientimin jug-lindje-perëndim-veri gjë të cilin e bën të ndricuar gjate gjithe kohes dhe me pamje te bukur te zones.
Mundësi shumë e mire investimi me qira të garantuar 12,500 Euro/muaj deri në Gusht 2025.
Per me shume informacion na kontaktoni.

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..