Properties View

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE REZIDENCEN “MAISON DE LA TERRE” MJULL BATHORE.

For Sale
2 Beds
2 Baths
100 m2
146

Loading

232,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  100 m2
 • Type
 • Floor
  1

Overview

Loading

Maison de la Terre është një projekt unik, i konceptuar sipas filozofisë që ta bëjë jetesën tënde më komode, duke të të lidhur me natyrën, luksin, rehatinë dhe për të realizuar shtëpinë tënde të ëndrrave.
Rezidenca eshte konceptuar si nje oaz privatesie ku rehatia dhe qetesia jane prioritet. Një tjetër element që ka shumë rëndësi në Maison de la Terre është krijimi i hapësirave rekreative, për të sjellë kënaqësi për fëmijët dhe ndërveprime sociale për banorët
Orientimi I rezidences eshte nje tjeter pike kyce e saj e cila ka totalisht oriemtim Jug Lindje cka e ben qe cdo hyrje te kete ndricim gjate gjithe dites
Palacinat jane te pajisura me ashensor nga kati -1 deri ne Kati 3 dhe korridoret jane te jane te bollshme dhe me ndricim.

 Shërbimet e kompleksit përfshijnë
 Parking nëntokësor,
 Mirëmbajtje 24/7,
 Ambiente të gjelbra dhe të përbashkëta,
 Korsi për biçikleta, ETJ
 Siguri private

Apartamenti perfshin

 2 dhoma gjumi
 2 tualete
 1 sallon
 1 depo
 1 ballkon

Per me shume detaje na kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..