Properties View

Shitet apartament 1+1ne Univers City

For Sale
1 Beds
1 Baths
60 m2
230

Loading

59,770

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  60 m2
 • Type
 • Floor
  5

Overview

Loading

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim.

Apartamenti ka siperfaqe neto 50.34 m2 dhe siperfaqe bruto 59.77 m2.

Organizohet ne:
– korridor shperndarje
– ambjent ndenjeje dhe gatimi
– 1 dhome gjumi
– tualet
– ballkon
– orientimi perendim

Per me shume informacion na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Univers City
Çmimi: €59.770
Siperfaqja totale: 60 m²
Siperfaqja e brendshme: 50 m²
Kati: 5
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al