Properties View

Shitet, Apartament 2+1+2, Rezidenca Kodra e Diellit 2.

For Sale
2 Beds
2 Baths
105 m2
155,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  105 m2
 • Type
 • Floor
  1
 • Year Build
  2024

Overview

Loading

Rezidenca Kodra e Diellit 2 është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe për një jetesë të shëndetshme.

Ndër Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute .
Apartament 2+1+2, për Shitje, Rezidenca Kodra e Diellit 2.
Kati i 1 BanimSipërfaqe (Bruto) : 105,16 m2
Sipërfaqe (Neto) : 88.37 m2

Organizimi: Sallon ndenje Ambient Gatimi
2 dhoma gjumi 2 Tualete1 Ballkon

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..