Properties View

SHITET VILE SOLITARE NE KOMPLEKSIN OLIVE PARK RESIDENCE

For Sale
5 Beds
4 Baths
345 m2
302

Loading

610,000

Details

 • Beds
  5
 • Baths
  4
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  345 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  390
 • Garden
  Yes
 • Swimming Pool
  Yes

Overview

Loading

Vila ka një sipërfaqe totale ndertimit prej 344.6 m2 ndertim dhe siperfaqe trualli 389.5 m2 .
Vila solitare gjendet ne brezin e 3 te kompleksit me dy kate mbi tokë dhe 1 kat nëntokësor.Kati perdhe ka siperfaqe 109.6 m2 dhe organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhine , 1 tualet , 1 dhome gjumi , ballkon, pishine.Kati 1 ka siperfaqe 123.5 m2 dhe organizohet nga korridori i bollshem qe ben shperndarjen ne 4 dhoma gjumi , 2 tualete , 2 ballkone.Kati -1 ka siperfaqe 111.5 m2 me dhe esht i planifikuar si open space , 1 tualet , 2 depo , dhe 1 dhome teknike .

Gjithashtu vila ka tarrace me siperfaqe 123.5 m2 dhe parkim 30 m2.Pishina vjen si një element i mirëmenduar, që plotëson peizazhin e gjelbër të kopshtit.Olive Park, një kompleks rezidencial ku ndërthuret vendndodhja perfekte, cilësia superiore e ndërtimit dhe arkitektura moderne.Një projekt i mirëmenduar, për t’ju ofruar standardin më të lartë të jetesës në natyrë.Privatësi dhe siguri maksimale, falë hyrje-daljeve të kontrolluara dhe përfshirjes së shërbimit të mirëmbajtjes.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..