Properties View

Vile me qera ditore

For Rent
3 Beds
3 Baths
130 m2
739
3

Loading

390 / day
/Per day

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  3
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  130 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  500
 • Year Build
  2023
 • Availability
  Available Now
 • Garden
  Yes
 • Swimming Pool
  Yes

Overview

Loading

Vile me pamje fantastike nga deti, super e mobiluar.  3 dhoma gjumi, secila me tialetin perkates.Kopesht i gjelberuar dhe pishine private. Shume prane nga plazhe te shumta si dhe atraksioneve turistike te Kepit te Rodonit. Vila eshte e disponueshme per nje qera minimale prej dy netesh. Mund te me kontaktoni ne 0699831448 per me shume informacione.

Location

Features

 • Air Conditioning
 • Dryer
 • Garden
 • Microwave
 • Refrigerator
 • Swimming Pool
 • Terrace
 • Washer

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..