Details

  • Baths
    3
  • Lot area (sqft)
    350 m2
  • Type
  • Floor
    2

Overview

Loading

Ambient Zyrash per Qera ne Bllok perballe LSI.

Kati i dyte i organizuar ne ambjete te vecanta pune, por ne baze te nevojes behet dhe open space.
Hyrja nga rruga kryesore.
Siperfaqe totale 350m², 3 tualete, 1 depo.
Ofrohet bosh.

Per informacion te detajuar dhe vizite ne prone na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Ish Blloku
Çmimi: €6.000
Siperfaqja totale: 350 m²
Kati: 2
Tualete: 3

📞 Kontakti: Sara Rrahmani – 0695277765
sara.rrahmani99@gmail.com