Properties View

APARTAMENT 1+1 DHE POST PARKIMI NE SARANDE!

For Sale
1 Beds
1 Baths
68 m2
468

Loading

125,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  1
 • Lot area (sqft)
  68 m2
 • Type
 • Floor
  4
 • Year Build
  2024

Overview

Loading

Apartament 1+1 dhe post parkimi ne Sarande per shitje!

Apartamenti ndodhet ne kompleksin Marina City Park, prane Stadiumit. I vendosur ne katin e 4 banim, me siperfaqe neto prej 58.5 m2, organizohet ne 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Aktualisht objekti ndodhet ne faze murature dhe pritet te perfundoje ne veren e vitit 2024. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne katin -1.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..