Properties View

APARTAMENT 1+1 I INVESTUAR NE PORCELAN!

For Sale
1 Beds
1 Baths
72 m2
140,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  72 m2
 • Type
 • Floor
  2

Overview

Loading

Apartament 1+1 i investuar ne Porcelan per shitje!

Ne nje nga ndertimet me cilesore te zones, ofrojme apartament 1+1 per shitje. I vendosur ne katin e 2 te banimit, me orientim jugperendim, ofron ndricim natyral.
Me siperfaqe neto prej 72 m2, apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tulet, 1 lavanteri dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte i investuar ne menyre cilesore, me mobilim modern dhe elektroshtepiake cilesore. Ofrohet ne shitje si ne foto.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..