Properties View

Apartament 1+1 ne Ali Demi

1 Beds
1 Baths
180
3

Loading

88,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Type
 • Floor
  5
 • Year Build
  2015

Overview

Loading

Shitet apartament 1+1, 66 m2, ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.

Kompleksi “Matrix”, ku ndodhet apartamenti eshte shume prane Martenitetit te ri, teksa aksesohet nga dy rruge: Ali Demi dhe Bulevardi Zhan Dark.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e mundshme si shkolla, kopesht, cerdhe, supermarkete, tregu frutaperime, tregu i ri elektrik, stacion urbani qe te lidhe me gjithe zonat e Tiranes.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te madh te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Pallati ka punime shume cilesore.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Ali Demi Tirana, Albania
Çmimi: €88.000
Siperfaqja totale: 66 m²
Siperfaqja e brendshme: 58 m²
Kati: 5
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: E Mobiluar
Viti i ndertimit: 2015
Viti i restaurimit: 2015

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor
• 🌡 Kondicioner
• 🪵 Parket

📞 Kontakti: Elona Kohila – 3550692662260
lonakohila@gmail.com