Properties View

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK VLORA MARINA

For Sale
1 Beds
1 Baths
88 m2
149
1

Loading

275,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  88 m2
 • Type
 • Floor
  3

Overview

Loading

Vlora Marina, një oaz e gjallërisë, ofron një kombinim të komoditetit dhe shërbimeve çdo dite, për të shijuar vetëm ose në shoqërinë e familjes dhe miqve tuaj.
Vërtet një projekt unik dhe i joshshëm, i krahasueshëm me disa nga më të mirët në Evropë. Apartamentet
premium të Vlora Marina ofrojne pamje spektakolare që shtrihet nga Adriatiku deri te Joni, me ishullin e Sazanit përballë dhe gjirin panoramik të Vlorës.
Zgjidhni apartamentin tuaj ideal në Vlora Marina,
Ofrojme tipologji te ndryshme apartamentesh.
Avantazhet e Vlora Marina

 Apartamente premium me pamje nga deti
 Apartamente të limituara për kat
 Veranda private dhe dritë natyrale
 Shërbime mirëmbajtje përgjatë gjithë vitit
 Programi i shkëmbimit të pushimeve
 Siguri 24/7
 Standarde të larta dhe bashkëkohore ndërtimi
 Zona me vlerësimin më të lartë për qiratë sipas operatorëve turistikë
 Të ardhura të garantuara falë Programit të Qiradhënies
 Financimi i Pronës pa asnjë kërkesë fillestare për kolateral
 Rritja e vlerës së pronës me kalimin e kohë
 Afër 120 plazhe natyrore
 Pranë monumenteve historike të UNESCO-s
 Kuzhina më e mirë autentike dhe mesdhetare
 Vendndodhja në qendër të qytetit, 10 min larg nga aeroporti
 Distanca e afërt nga Pylli i Sodës
 Pranë Shtëpisë së Pavarësisë

 Një koncept i ri jetese, pranë një Marine të Klasit Botëror
 Hotele me 5 yje, marka prestigjioze ndërkombëtare
 Restorante dhe bare të njohura ndërkombëtarisht
 Dyqane të markave ndërkombëtare
 SPA, qendra Wellness
 Pishina të mbyllura
 Këndi i fëmijëve dhe zona argëtimi
 Marina e parë shqiptare e klasit botëror
 438 vend ankorimi
 Klub i jahteve
 Shërbimet e marinës
 Plazhe private dhe publike
 Një koncept i ri jetese brenda dhe pranë një Marine
 Një destinacion i ri turistik ndërkombëtar
 Një projekt i qëndrueshëm
 Mundësi e shkëlqyer për profesionistët e rinj
 Një zonë e rigjallëruar që lidh qytetin me një nga zonat më të rëndësishme siç është Pylli i Sodës.

NJË DESTINACION I KLASIT BOTËROR

Per me shume detaje me kontakto.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..