Properties View

APARTAMENT 1+1 NE UNAZEN E RE PASKUQAN!

For Sale
1 Beds
1 Baths
64 m2
221

Loading

60,500

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  64 m2
 • Type
 • Floor
  4
 • Year Build
  2024

Overview

Loading

Apartament 1+1 ne Unazen e Re Paskuqan per shitje!Ne nje nga zonat me potencial te larte zhvillimi, vetem 4 km nga qendra e Tiranes, shume prane bashkimit te Unazes se Re ne Paskuqan me Bulevardin e Ri, ofrohen apartamente te tipologjive te ndryshme per shitje.Projekti eshte i konceptuar per te ofruar jetese te qete dhe komode:- cilesi e larte ndertimi- fasade me sistem kapot- hapesira shplodhese- akses te lehte ne arteriet kryesore te qytetit, sic jane Unaza e Madhe dhe Bulevardi i Ri- afersi me Parkun dhe Liqenin e PaskuqanitApartamenti ne fjale eshte i vendosur ne katin e 4 te banimit. Me siperfaqe neto prej 54.7 m2, eshte i organizuar nga 1 sallon ndenjie, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..