Properties View

Apartament 1+1 për Shitje në Bulevardin e Ri!

For Sale
1 Beds
1 Baths
79 m2
141

Loading

111,500

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  79 m2
 • Type
 • Floor
  5

Overview

Loading

• Sipërfaqja neto 68.5 m²
• Sipërfaqja bruto 79.4 m²
. Orientimi jug
• Apartamenti përfshin një dhomë gjumi dhe një banjë
• I vendosur në një zonë strategjike, pranë rrugës kryesore dhe shërbimeve të nevojshme

• Për më shumë informacion, ju lutemi të na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Bulevardi i Ri
Çmimi: €111.500
Siperfaqja totale: 79 m²
Siperfaqja e brendshme: 69 m²
Kati: 5
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al