Properties View

Apartament 1+1 per Shitje te Aura Residence

For Sale
1 Beds
1 Baths
69 m2
261

Loading

96,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  69 m2
 • Type
 • Floor
  6
 • Year Build
  2024

Overview

Loading

Apartament 1+1 per Shitje te Aura Residence. Organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit tuleti si dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 11 katesh. Projekti “Aura” ka shkallëzim 3,5,7,9 dhe 11 kate, ku kati përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Per me shume info na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Tirana, Albania
Çmimi: €96.000
Siperfaqja totale: 69 m²
Siperfaqja e brendshme: 58 m²
Kati: 6
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Viti i ndertimit: 2024
Viti i restaurimit: 2023

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor
• 🌡 Kondicioner
• 🪵 Parket
• Sistem Chiller/Multisplit
• 🚽 Tualete Incaso
• Parket/Pllakë sipas zgjedhjes së klientit

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon
• Sistem Kapot

📞 Kontakti: Elona Kohila – 3550692662260
lonakohila@gmail.com