Properties View

Apartament 1+1 per Shitje tek Pishat e Buta, Golem

1 Beds
1 Baths
59 m2
110

Loading

75,000€

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  59 m2
 • Type
 • Floor
  4

Overview

Loading

Apartament 1+1 per Shitje tek Pishat e Buta, Golem

Informacion:
– Kati 4
– Siperfaqe totale 62 m2

– Organizimi: Sallon ndenje & kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon.

– Shitet e mobiluar si ne foto.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per informacion te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

Adresa: Durrës, Pishat e Buta
Çmimi: €75.000
Siperfaqja totale: 62 m²
Siperfaqja e brendshme: 59 m²
Kati: 4
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: E Mobiluar

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al