Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  61 m2
 • Type
 • Floor
  3

Overview

Loading

Me një sipërfaqe totale prej 61.6 m2, dhe një sipërfaqe të brendshme prej 54.4 m2, ky apartament në katin e tretë te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i mobiluar vetem me kendin e kuzhines, duke ju lënë hapësirë për të shtuar prekjen tuaj personale. Karakteristikë e veçantë e këtij apartamenti është ballkoni, ku mund të shijoni pamjen dhe të pini kafen tuaj mëngjesi. Çdo gjë është menduar mirë për të krijuar një ambient komod dhe praktik. Mos e humbni këtë mundësi. Kontaktoni me ne për ta vizituar këtë pronë të veçantë!

Adresa: Tiranë, Rruga e Dibres
Çmimi: €83.000
Siperfaqja totale: 61.6 m²
Siperfaqja e brendshme: 54.4 m²
Kati: 3
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Pjesërisht Mobiluar

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon

📞 Kontakti: Sara Rrahmani – 0695277765
sara.rrahmani99@gmail.com