Properties View

APARTAMENT 1+1 TE PORTO LALZI!

1 Beds
1 Baths
72 m2
520

Loading

111,500

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  72 m2
 • Type
 • Floor
  2
 • Year Build
  2024

Overview

Loading

Apartament 1+1 te Porto Lalzi ne shitje!

Porto Lalzi eshte nje kompleks turistik rezidencial i ne faze ndertimi i vendosur ne Hamallaj – Gjiri i Lalzit. Kompleksi luksoz eshte i projektuar si nje qender multifunksionale, qe do te perfshije njesite rezidenciale te organizuara ne vila dhe apartamente, nje port jahtesh dhe nje qender argetimi me bare, restorante, qender tregtare dhe aktivitete te tjera. Punimet cilesore, arkitektura e vecante dhe organizmi i ketij rezorti, e bejne ate unik jo vetem ne Shqiperi, por edhe ne rajon.

Apartamenti ne fjale eshte i vendosur ne katin e 3 te banimit te nje objekti 6-katesh.
Me siperfaqe neto prej 65 m2 eshte i organizuar ne 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon.

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni!

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..