Properties View

APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA KODRA E DIELLIT!

For Sale
1 Beds
1 Baths
81 m2
111,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  81 m2
 • Type
 • Floor
  2

Overview

Loading

Apartament 1+1 te Rezidenca Kodra e Diellit ne shitje!

Apartamenti ndodhet ne projektin e ri te Rezidences Kodra e Diellit 2, ne faze perfundimtare ndertimi. I vendosur ne katin 2 te banimit, me siperfaqe neto prej 68 m2, eshte i organizuar ne 1 sallon, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.

Per me shume informacion na kontaktoni

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..