Properties View

Apartament 2+1 Për Shitje në Elbasan

2 Beds
1 Baths
74 m2
117

Loading

70,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  74 m2
 • Type
 • Floor
  7

Overview

Loading

Ky apartament 2+1 për shitje në Elbasan, me çmimin 70000€, është një opsion i mrekullueshëm për ato familje që kërkojnë një ambient të rehatshëm dhe ekonomik në një zonë qendrore të qytetit

• Sipërfaqe neto 73.82 m²
• Sipërfaqe bruto 11.35 m²
• Ndodhet në katin e 7 të ndërtesës, e cila ka gjithsej 7 kate
• 2 dhoma gjumi dhe 1 banjë, e gjithe hapsira e investuar.

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Adresa: Elbasan, Lagja 5 Maji Elbasan
Çmimi: €70.000
Siperfaqja totale: 11 m²
Siperfaqja e brendshme: 74 m²
Kati: 7
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al