Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  100 m2
 • Type
 • Floor
  4

Overview

Loading

Apartamenti ndodhet në Rr.Sami Frasheri , 2+1

• Informacion mbi Apartamentin:

• Sipërfaqe totale: 100 m²
• Pozicionet në katin e 4 Banim , me ashensor.

• Organizimi: korridor shpërndarës, ambjent ndenjie & gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkone .
• Planimetri shumë e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• Në këtë ndërtim është ndjekur një projektim arkitekturor modern.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Rruga Sami Frasheri
Çmimi: €290.000
Siperfaqja totale: 100 m²
Siperfaqja e brendshme: 94 m²
Kati: 4
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: E Mobiluar

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al