Properties View

Apartament 2+1 per shitje te Rezidenca Mine Peza

For Sale
2 Beds
2 Baths
96 m2
220,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  96 m2
 • Type
 • Floor
  8

Overview

Loading

Apartamenti ndodhet te Fusha e Aviacionit.

Informacion mbi Apartamentin:
• Ndërtim i Ri
• Kati 8 banim
• Sipërfaqe Bruto: 116 M2
• Sipërfaqe Neto: 96 M2• Kubaturë e RregulltOrganizimi:
• Korridor Shpërndarës
• Sallon Ndenjie
• Ambjent Gatimi
• 2 Dhoma Gjumi
• 2 Tualete
• 2 Ballkone

Rezidenca Mine Peza eshte nje nga projektet me te reja ne faze perfundimtare ndertimi pergjate nje prej akseve me te rendesishme te Tiranes , sic eshte rruga Mine Peza.Nga ana fuksionale kemi 3 kate nentoke me funksion parkim.
Kati perdhe ka funksion sherbimi, te cilat aksesohen nga te kater anet e objektit i cili ne katin perdhe ruan nje forme tjeter gjeometrike nga ajo e kateve te mesiperm.

Mine Peza Residence ju ofron hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te cilat garantojne nje jetese me standarte maksimale.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..