Properties View

APARTAMENT 2+1+2 NE UNAZEN E RE PASKUQAN!

For Sale
2 Beds
2 Baths
110 m2
261

Loading

96,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  110 m2
 • Type
 • Floor
  5
 • Year Build
  2025

Overview

Loading

Apartament 2+1+2 ne Unazen e Re Paskuqan per shitje!

Ne nje nga zonat me potencial te larte zhvillimi, vetem 4 km nga qendra e Tiranes, shume prane bashkimit te Unazes se Re ne Paskuqan me Bulevardin e Ri, ofrohen apartamente te tipologjive te ndryshme per shitje.Projekti eshte i konceptuar per te ofruar jetese te qete dhe komode:

– cilesi e larte ndertimi

– fasade me sistem kapot

– hapesira shplodhese

– akses te lehte ne arteriet kryesore te qytetit, sic jane Unaza e Madhe dhe Bulevardi i Ri

– afersi me Parkun dhe Liqenin e PaskuqanitApartamenti ne fjale eshte i vendosur ne katin e 5 te banimit. Me siperfaqe neto prej 94.4 m2, eshte i organizuar nga 1 sallon ndenjie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..