Properties View

APARTAMENT 2+1+2 TE BULEVARDI I RI!

For Sale
2 Beds
2 Baths
117 m2
202

Loading

175,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  117 m2
 • Type
 • Floor
  4
 • Year Build
  2023

Overview

Loading

Apartament 2+1+2 te Bulevardi i Ri ne shitje!Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, pjese e projektit te Bulevardit te Ri.
Ndertimi eshte shume cilesor, me fasade te ventiluar dhe rifinitura te cilesise se larte. I vendosur ne katin e 4 te banimit, apartamenti ka siperfaqe neto prej 99 m2 dhe organizohet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Orientimi Jug i mundeson ndricim natyral. Objekti perfundon ne fund te vitit 2023.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..