Properties View

APARTAMENT 3+1 DHE 2 POSTE PARKIMI TE LAKE VIEW!

For Sale
3 Beds
2 Baths
169 m2
743
2

Loading

475,000€

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  169 m2
 • Type
 • Floor
  8
 • Year Build
  2022

Overview

Loading

Të vendosura përballë liqenit piktoresk artificial të Tiranës, Lake View Residences po marrin formë për të krijuar një kompleks unik që do të ridimensionojë jetesën moderne dhe elegante në Tiranë. Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime.

Lake View Residences, të projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri, ofrojnë 600 njësi banimi të projektuara në mënyrë elegante, 950 hapësira të bollshme parkimi dhe struktura të integruara shërbimi dhe argetimi, të gjitha të shtrira në një sipërfaqe prej 129,000 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te banimit, dhe eshte i organizuar me 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete dhe 1 lavanteri.
Eshte i rrethuar nga nje verande e bollshme dhe te gjitha ambientet kane dalje ne verande. Orientimi eshte jug-perendim dhe jug-lindje, me pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes. Ne cmim perfshihen dhe 2 poste parkimi ne katin -2.

APARTAMENT 3+1 DHE 2 POSTE PARKIMI TE LAKE VIEW!

Per me shume informacione na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..