Properties View

Apartament 3+1+2, Sip.100m2, tek Brryli, 230,000 Euro

3 Beds
2 Baths
100 m2
51
2

Loading

230,000

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  2
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  100 m2
 • Type
 • Floor
  3
 • Year Build
  2008

Overview

Loading

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen Arkitekt Kasemi tek Brryli, ne unaze. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri 6 katesh me ashensor. Orientimi apartamentit eshte jug-perendim, qe e ben te kete drite gjate gjithe dites. Apartamenti perbehet nga 1 sallon dhe ambjent gatimi i madh me nje vetrate xhami qe lejon ndricim natyral gjate gjithe dites. Ambjenti i gatimit dhe i ndenjes eshte i ndare nga ambjenti i gjumit, duke dhene konceptin e nje dupleksi te shtrire. Ambjenti i fjetjes perbehet nga korridori qe ben shperndarjen ne 3 dhomat e gjumit, 2 te femijeve dhe dhoma master si dhe njerin nga tualetet. Dhoma master ka nje garderobe dhe nje ballkon.Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne, i shtruar i gjithi me parket super cilesor. Pajisjet elektroshtepiake jane te markave me te mira ne treg.Disponon certifikate pronesie.Cmimi 230,000 Euro

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..