Properties View

APARTAMENT 3+1+VERANDE TE TIRANA GOLDEN PARK

For Sale
3 Beds
1 Baths
161 m2
103

Loading

280,000

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  161 m2
 • Type
 • Floor
  8

Overview

Loading

Apartament 3+1+verande te Tirana Golden Park ne shitje!

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit ne kompleksin Tirana Golden Park. Me siperfaqe totale prej 161 m2 eshte i organizuar ne 1 sallon ndenjie te bollshem, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande. Apartamenti eshte i investuar totalisht, i mobiluar teresisht, me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuara me se miri. Orientimi Jug dhe Perendim ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Veranda e bollshme ofron mundesi relaksimi ne cdo kohe te dites.

Per me shume informacion jeni telututr te na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..