Properties View

Apartament ne shitje Laprake

3 Beds
1 Baths
113 m2
120,000€

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  1
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  113 m2
 • Type
 • Floor
  2

Overview

Loading

Ofrohet per shitje apartament 2+1 tek KMY ne Laprake.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.
Siperfaqe totale 113 metra.
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete si dhe eshte ne proces rikontruksioni nga Bashkia.
Zona i ka te gjitha facilitetet e nevojshme si:kopesht,cerdhe,ambulance,spital,market etj.
Ka akses shume te afert ne rruge kryesore.

Shitet i mobiluar si ne foto.

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..