Properties View

Apartament Vlora Marine me çmime klering

For Sale
2 Beds
2 Baths
144.48 m2
288
3

Loading

On Request

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Garages
  1
 • Lot area (sqft)
  144.48 m2
 • Type
 • Floor
  3
 • Year Build
  2024

Overview

Loading

Apartament Vlora Marine me çmime klering 🌊Vlora Marina, aty ku deti dhe perëndimet mbresëlënëse do t’ju lënë pa fjalë.

Apartament Vlora Marine me çmime klering

Ne ofron një përjetesë banimi të shkëlqyer në bregdetin e bukur të Vlorës. Me çmime të kënaqshme dhe përgjithmonë të pastajme, ky kompleks rezidencial sjell një kombinim të harmonishëm midis elegancës moderne dhe bukurisë së qetë të detit.

Çdo apartament është projektuar me kujdes, duke ofruar jo vetëm estetikë të fundit, por edhe funksionalitet të përsosur. Dhomat e gjera dhe dritaret panoramike pamje të mahnitshme të detit, duke bërë që të jetë një përvojë unike e banimit.

Jeto një jetë autentike me një eksperiencë unike në këtë lokacion të mrekullueshëm.

Na kontaktoni: +355 69 451 7288

Documents

VID-20240201-WA0011-1.mp4 DOWNLOAD

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..