Properties View

EKSKLUZIVE! SHESIM APARTAMENT 2+1 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANË BULEVARDIT TË RI NË PASKUQAN

For Sale
2 Beds
1 Baths
110 m2
115,500

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  110 m2
 • Type
 • Floor
  5

Overview

Loading

RINGSIDE RESIDENCES
Projekti më i ri bashkëkohor pranë Bulevardit të Ri!

Ringside Residences do të jetë një kompleks rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroj trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, sic janë Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranës, Sistemimi i Liqenit të Paskuqanit, si dhe në prespektivë krijmi i Pyllit Orbital.

Informacion mbi kompleksin:
● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi.
Këtu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati përdhe njesi biznesi).
● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse.
● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur.
● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij.
● Fasadë e ventiluar/termoizolim për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtëme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi.
● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues.

► Perberja e Projektit
Faza e parë e projektit përbëhet nga 4 Objekte banimi dhe shërbimi, 7 Kat mbi Tokë dhe 2 Kat nëntokë (parkime) me apartamente dhe njësi biznesi.

► Apartamenti ndodhet Godina 1 – Seksioni D me tipologji 2+1 i projektuar me:
– Ambientin e dites se bashku me ambientin e gatimit
– 2 dhoma gjumi
– 1 tualet
– 2 ballkone me akses nga ambienti i dites dhe nga dhoma e gjumit.

Ne kete seksion jane projektuar 9 apartamente ne cdo kat!

Për më shumë informacion na kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..