Properties View

GARSIONERE TE VASIL SHANTO!

For Sale
1 Beds
1 Baths
59 m2
423
1

Loading

118,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  59 m2
 • Type
 • Floor
  8
 • Year Build
  2024

Overview

Loading

Garsionere Te Vasil Shanto!

Apartamenti ndodhet ne nje objekt ne ndertim, prane ish-UET, ne zonen e Vasil-Shanto. I vendosur ne katin e 8 banim, me siperfaqe neto prej 49 m2, eshte i organizuar nga 1 koridor, hapesira kryesore, 1 tualet dhe 1 ballkon. Objekti ka punime shume cilesore, dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Objekti perfundon ne muajin Mars 2024.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..