Properties View

Garsoniere tek Kompleksi Turquoise Marina!

For Sale
1 Beds
1 Baths
59 m2
248
3

Loading

100,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  59 m2
 • Type
 • Floor
  1
 • Year Build
  2024

Overview

Loading

Garsoniere per shitje tek Kompleksi Turquoise Marina!Garsionerja ndodhet ne katin 0 dhe mund te konvertohet ne 1+1. Me siperfaqe neto prej 41.3 m² dhe verande prej 9.8 m², organizohet nga 1 dhome ndenie-ngrenie-gatim, fjetje, 1 tualet si dhe veranda.Kompleksi Turquoise Marina është i pozicionuar në zonën e Gjirit të Lalëzit, e cila është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit. Ajo ka nje siperfaqe prej 350.000 m² ku 35.000 m² do te jene hapesire ujore, 5.000 m² do te jene te dedikuara per terrenet sportive si dhe 3.000 m² korsi bicikletas pjesa tjeter eshte e perbere nga 307 vila si dhe 216 apartamente.

Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor gjithashu ajo ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Për më shume info ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..