Properties View

OKAZION – APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 TEK LION PARK!

For Sale
2 Beds
2 Baths
190 m2
603

Loading

On Request

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  190 m2
 • Type
 • Floor
  9
 • Year Build
  2023

Overview

Loading

Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca Lion Park!

Projekti me i ri elitar, vendodhja e të cilit është fare pranë gjelbërimit, ajrit të pastër edhe qetësisë të Parkut Kombëtar të Tiranës.
Një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar një pafundësi zgjedhjesh të përshtatura për ju.
Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj.

Lion Park” Residencë do t’ju ofrojë gjithçka ju nevojitet
Cilësi elitare ndertimi
5 ashensorë
Fasada të termoizoluara me 20 cm kapote
Veshjet e mureve dhe ndares janë me gips
Lartësi kati 3.1m
Xhamat termoizolues triplex
Siguri maksimale 24 orë
Mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta
Ambiente sherbimesh
Vazo të lëvizshme nëpër ballkonet etj.

Godina do te ofroje 13 kate banimi
Katin 0 i cili përbëhet nga njesitë komerciale
3 kate parkime nëntokë.

Apartamenti eshte i ndare ne nje sallon te madh,
Kuzhine te vecuar,
2 dhoma gjumi
2 tualete
Lavanteri
Garderobe

Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!!!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..