Properties View

OKAZION! SHESIM APARTAMENT 2+1 NE SELITE !

For Sale
2 Beds
1 Baths
68 m2
80,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  68 m2
 • Type
 • Floor
  2

Overview

Loading

Ne zonen e Selites prane Xhamise, Shesim apartamente te tipologjive te ndryshme.
Kompleksi eshte ne ndertim prej 4 godinash me 6 katesh banim.
Kompleksi ndodhet ne Rrugen David Seleniza, prane me Xhamine E Selites ose afer me Ish Tregun Ushqimor.

Godina disponon te gjithe infrastrukturen e nevojshme si hapesira pushimi, ndricim, ashensor etj.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim .
Disponon nje siperfaqe totale 75.84m2 dhe neto 67.5m2.
Organizohet nga Ambienti i dites, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.

Per me shume informacion rreth kompleksit dhe cdo detaji na kontaktoni !

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..