Properties View

PENTHOUSE TE LIQENI I THATE!

3 Beds
2 Baths
220 m2
124

Loading

350,000€

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  2
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  220 m2
 • Type
 • Floor
  6

Overview

Loading

Penthouse te Liqeni i Thate ne shitje!Penthouse ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. I vendosur ne katin e 6 dhe te fundit te objektit, organizohet ne 1 sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande me pamje te lire.Ka siperfaqe neto prej 136.5 m2 dhe siperfaqe totale prej 220 m2.

Penthouse eshte i investuar dhe shitet i mobiluar si ne foto.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..