Properties View

PER SHITJE, APARTAMENT 2+1+2 ME VERANDE NE SARANDE !

2 Beds
2 Baths
99 m2
111
1

Loading

129,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Lot area (sqft)
  99 m2
 • Type
 • Floor
  3

Overview

Loading

Ne nje nga zonat me te preferuar te bregdetit shqiptar ,ne Sarande shitet apartamenti + verande .
Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te Sarandes, vetem 60 metra larg detit.
Kjo zone eshte nje atraksion jo vetem per turistet shqiptare dhe te huaj. ofron jetesen ne nje komunitet te qete dhe familjar.

• Siperfaqe: 100 m2
• Pozicionohet në katin e 3-të banim, të një ndërtese 15-katëshe, me ashensor dhe e mirëadministruar.
• Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
• Planimetri e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• Apartamenti i pozicionuar drejt jug-perendimit

Per me teper informacione na kontaktoni.

Adresa: Sarandë, Lagjia nr.2 Sarandë, Albania
Çmimi: €129.000
Siperfaqja totale: 99 m²
Siperfaqja e brendshme: 73 m²
Kati: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🚪 Dyer të sigurta
• 🛗 Ashensor

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon
• 🌊 Pamje nga deti
• ⬇️ Jug
• ⬅️ Perëndim

📞 Kontakti: Arber Dajci – 0692717571
arber.dajci@c21bond.al