Properties View

PER SHITJE, APARTAMENT 2+1+2 ME VERANDE NE SARANDE !

2 Beds
2 Baths
121 m2
134
1

Loading

157,000€

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Lot area (sqft)
  121 m2
 • Type
 • Floor
  3

Overview

Loading

Ne nje nga zonat me te preferuar te bregdetit shqiptar ,ne Sarande shitet apartamenti + verande .
Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te Sarandes, vetem 60 metra larg detit.
Kjo zone eshte nje atraksion jo vetem per turistet shqiptare dhe te huaj. ofron jetesen ne nje komunitet te qete dhe familjar.

• Siperfaqe:121 m2
• Pozicionohet në katin e 3-të banim, të një ndërtese 15-katëshe, me ashensor dhe e mirëadministruar.
• Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
• Planimetri e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• Apartamenti i pozicionuar drejt jug-perendimit

Per me teper informacione na kontaktoni.

Adresa: Sarandë, Lagjia nr.2 Sarandë, Albania
Çmimi: €157.000
Siperfaqja totale: 121 m²
Siperfaqja e brendshme: 90 m²
Kati: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor
• 🚪 Dyer të sigurta

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌊 Pamje nga deti
• ⬅️ Perëndim
• ⬇️ Jug

📞 Kontakti: Arber Dajci – 0692717571
arber.dajci@c21bond.al