Properties View

SAN PIETRO, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

For Sale
2 Beds
1 Baths
100 m2
108

Loading

280,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  100 m2
 • Type
 • Floor
  2

Overview

Loading

Shesim apartament 2+1 ne nje nga zonat me preferenciale tek Gjiri i Lalezit!
Organizohet ne 1 sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi si dhe 1 tualet.
Ndodhet ne katin 3!
Shitet i mobiluar sikurse ne foto(duke perjashtuar ketu sendet personale)!
Siperfaqe bruto 100,7m2.
Per me teper info me kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..