Properties View

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE ASTIR!

1 Beds
1 Baths
70 m2
126

Loading

88,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  70 m2
 • Type
 • Floor
  7
 • Year Build
  2010

Overview

Loading

Shesim apartament 1+1 ne Astir!

Pozicionuar në katin e 7 të një pallati 9-katësh në Astir, një zonë e ndërtuar dhe e zhvilluar mirë.

Apartamenti ofron:

-1 sallon ndenje, kuzhina,

-1 dhoma gjumi,

-1 tualet

-1ballkon

Sipërfaqe totale 69.9 m²

Apartamenti disponon hipotekën.

Me kontaktoni për informacione të mëtejshme.

Adresa: Tiranë, Tirana, Albania
Çmimi: €88.000
Siperfaqja totale: 70 m²
Siperfaqja e brendshme: 64 m²
Kati: 7
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Viti i ndertimit: 2010
Viti i restaurimit: 2023

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor
• 🪵 Parket
• 🚽 Tualete Incaso

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon

📞 Kontakti: Elona Kohila – 3550692662260
lonakohila@gmail.com