Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Year built
  1990
 • Lot area (sqft)
  56 m2
 • Type
 • Floor
  3

Overview

Loading

Shesim apartament 1+1 prane komisariatit nr.4

Pozicionuar në katin e 3 të një pallati 5-katësh ne një zonë te ndërtuar dhe te zhvilluar mirë.

Apartamenti ofron:

-1 sallon ndenje, kuzhina,

-1 dhoma gjumi,

-1 tualet

-1ballkon

Sipërfaqe totale 55.9m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues.

Nuk shitet me kredi.

Apartamenti disponon hipotekën.

Me kontaktoni për informacione të mëtejshme.

Adresa: Tiranë, Tirana, Albania
Çmimi: €85.000
Siperfaqja totale: 56 m²
Kati: 3
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: E Mobiluar
Viti i ndertimit: 1990
Viti i restaurimit: 2023

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🌡 Kondicioner
• 🚽 Tualete Incaso
• 🪵 Parket

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon

📞 Kontakti: Elona Kohila – 3550692662260
lonakohila@gmail.com