Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  67 m2
 • Type
 • Floor
  2
 • Year Build
  2010

Overview

Loading

Prane Nobis shesim Apartament 1+1 te mobiluar. Me nje siperfaqje totale prej 67m2 apartamenti organizohet ne hyrje me korridor i cili ben shperndarjen neper ambjente, sallon ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine, dhome gjumi, tualet. Apartamenti eshte rinovuar ne menyre shume cilesore, pajisjet cilesore inkaso, parket krono swiss, vetrata te reja dopio xham dhe me grila, dyert te reja te brendshme, sistem elektrik dhe ndricues te rinj. Ndodhet ne katin e trete teknik (i dyti banim) te nje pallati me ashensor, me orientim nga Lindja. Ofrohet si ne foto, totalisht i mobiluar ne menyre cilesore, DISPONON HIPOTEKE. Per me teper infomracion ose nje vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.

Adresa: Tiranë, Rruga Marko Bocari Tirana, Albania
Çmimi: €165.000
Siperfaqja totale: 67 m²
Siperfaqja e brendshme: 60 m²
Kati: 2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: E Mobiluar
Viti i ndertimit: 2015
Viti i restaurimit: 2022

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor
• 🌡 Kondicioner
• 🪵 Parket
• 🚽 Tualete Incaso
• 💎Luxury

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon

📞 Kontakti: Elona Kohila – 3550692662260
lonakohila@gmail.com